Ласкаво просимо

Мета Трес Діасу

Трес Діас – це семінар для християн, що має на меті зосереджене вивчення особи та діянь Ісуса Христа. Окрім того, що Трес Діас розкриває основні вірування Християнства, уікенд найчастіше характеризується як духовна зустріч з Христом. Багато з тих, хто відвідав Трес Діас, пізнали глибше і значніше відносини з Ісусом Христом , так як вони відчувають Його силу та любов .

 

Що відбувається під час проведення вікенду Трес Діас?

Іспанське словосполучення «Tres Dias» означа є «Три Дні», так і семінар проходить протягом трьох повних днів . Команда Трес Діасу, що проводить семінар, складається з християн, які раніше вже відвідали Трес Діас, або схожий до нього семінар, та жертвували свій час тижням підготовки, працюючи та молячись як єдине ціле. Під час Трес Діасу глибше розкриваються основи Християнства та значення слідуванням християнським канонам у нашому житті . Трес Діас централізує увагу на мирних та духовних розмовах. Кожна тема обговорюється групою. Взаємообмін, що відбувається під час дискусії, ще більш оживляє учіння Христа. Атмосфера Трес Діасу сповнена любові, радості, християнського братства, співу, сміху та благоговіння. Семінар збагачує досвід християн, робить його більш плодоносним через спілкування з братами та сестрами .

 

Хто може відвідувати Трес Діас?

Як Христос йде вам назустріч у нужді, так і Трес Діас розроблений для тих, хто хоче укріпити свою віру і підійти ближче до Христа за допомогою Його вчення . Кожний християнин бажаючий відвідати уікенд щиро зустрічається його учасниками. Існують семінари Трес Діас окремо для жінок і для чоловіків. Кожний відвідувач має бути підтриманий тим, хто вже мав попередній досвід відвідування Трес Діасу .

 

Як я можу відвідати вікенд Трес Діас?

Якщо ви зацікавлені, можете заповнити анкету – упевніться, що ви заповнили усі необхідні поля. Чоловік та дружина мають заповняти окремі бланки. Потім поверніть анкету вашому спонсору . Для більшого задоволення і ефективнішого досягнення мети на шляху до розуміння Християнства, Трес Діас може бути якраз тим, чого ви шукали.