Мета "Трес Діас"

 

Рух «ТРЕС ДІАС»Прагне привести християн до ближчих стосунків з їхнім Господом і Спасителем Ісусом Христом та заохочує їх до християнського лідерства та Апостольської дії в своєму оточенні.


«ТРЕС ДІАС»Оснований на принципах, методах та вченні римо-католицького руху« Курсійо », запропонованому єпископом Хуаном Хервасом, Едуардо Боніном та їхніми віруючими друзями ..


"Засновники руху побачили, що навколишній світ має велику потребу. Вони знали, що відповідь на цю потребу знаходиться в Христі та в його благодаті; але, в той самий час, вони побачили християн, які не жили для Христа та побачили Церкву, яка була бездіяльною та неживою. Вони створили Курсільйо, щоб задовольнити частину цієї потреби: забезпечити Церкву потрібними їй людьми - людьми, які мали б глибоке посвячення Христу та тому, щоб приводити всіх людей до Нього; людей, які б почали регулярну програму свого становлення в християнстві, та які б зробили своє християнське життя свідомим та живим; людей, які б розуміли як бути частиною загальної Апостольскої дії ".


Головне вчення 
«ТРЕС ДІАС»- Божа безумовна любов, яка проявляється через Його благодать. Вона закликає кожного члена громади «ТРЕС ДІАС»зростати в особистому благочесті, вивченні Слова Божого та в тому, щоб показувати свою любов до Христа через християнську Апостольську дію.

 
Цим трьом аспектам християнського росту приділяється велика увага в закритому оточенні названому "уїк-енд". Під час уікенду (семінару) пропонується за власним бажанням приєднатися до маленької групи, де він зможе отримати підтримку, молитву та заохочення після уїк-енду
 ..